Movies
Ratings
21
TwilightRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0