Movies
Ratings
311
Patch AdamsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Breathe InRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Secret ScandalRated ★ 2.5
The Edge of LoveRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0