Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
HulkRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0