Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0