Titles you rated
2012Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5