Movies
Ratings
502
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5