Titles you rated
Snowy RoadRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Senior ClassRated ★ 1.5
HowlingRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0