Movies
Ratings
127
Begin AgainRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5