Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Bone TomahawkRated ★ 3.5
HostilesRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0