Movies
Ratings
421
The FinishersRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The DealRated ★ 1.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 1.0
Miss CongenialityRated ★ 1.5