Movies
Ratings
177
SplitRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0