Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 1.0
HancockRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 1.5
WantedRated ★ 5.0