Movies
Ratings
125
TraffickersRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
SkylineRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.0