Movies
Ratings
20
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0