Movies
Ratings
294
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
She's All ThatRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 1.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0