Movies
Ratings
10
Source CodeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0