Movies
Ratings
788
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0