Movies
Ratings
164
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5