Movies
Ratings
17
The NotebookRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0