Movies
Ratings
22
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The CircleRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5