Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
SingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0