Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 3.5