Movies
Ratings
148
SpellboundRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 1.0
TangledRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5