Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0