Movies
Ratings
260
The End of the StormRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0