Movies
Ratings
101
Piranha 3DRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0