Movies
Ratings
261
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
HomeRated ★ 3.5
Curse of the nunRated ★ 3.0
The SilenceRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0