Titles you rated
The Way HomeRated ★ 1.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
HopeRated ★ 1.0
JawsRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 1.0
The Purge: AnarchyRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
After EarthRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 0.5
RinguRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 0.5