Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0