Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0