Titles you rated
50 First DatesRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0