Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0