Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0