Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0