Movies
Ratings
46
Before SunriseRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0