Titles you rated
May 18Rated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5