Titles you rated
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0