Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5