Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 4.5