Movies
Ratings
864
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0