Movies
Ratings
156
Home AloneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.5