Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5