Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0