Movies
Ratings
30
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5