Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0