Titles you rated
Once in a SummerRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0