Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5