Movies
Ratings
108
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Safe HouseRated ★ 3.0