Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 2.0