Titles you rated
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5